Kontakty

DOTAZY K OBJEDNÁVKÁM:

Objednávky jsou vyřizovány systémem zcela automaticky, takže třeba i o víkendu nebo o půlnoci. Po přijaté platbě Vám automaticky zašleme střihy emailem. Dále pro větší jistotu dostanete SMS zprávu o tom, že jsme střihy odeslali.

CO DĚLAT, KDYŽ MI NEPŘIŠEL STŘIH

Pokud nenajdete email se střihy v doručené poště, podívejte se prosím do složek Hromadné zprávy a Spam, občas tam potvrzení zapadne. Střihy je potřeba stahovat a rozbalovat na počítači, ne na telefonu. Detailní návod jak na to najdete zde. Podívejte se na podrobné info o tom, jak systém objednávek funguje:

 Jak to funguje?

Emaily vyřizujeme v pracovní době od pondělí do pátku v době od 9 do 17 hod. Na emaily vám odpovíme do nejpozději do 48 hodin, ale většinou mnohem dříve. Dotazy ke zpracování objednávek a technickým záležitostem ohledně stahování nebo tisku střihu mi pomáhá vyřizovat můj manžel Honzík.

OBECNÉ DOTAZY K ŠITÍ

Berte prosím na vědomí, že má "poradna" funguje zcela zdarma, proto mi chodí velké množství dotazů na šití. Přednostně vyřizuji otázky k objednávkám a až potom mohu po večerech nebo víkendech vyřizovat vaše šicí dotazy. Často se ptáte na věci, které jsou na webu detailně vysvětlené. Prosím, než napíšete dotaz ohledně šití, dejte si do vyhledávání zde na webu klíčová slova, která s dotazem souvisí. Na 99% dotazů, které mi přijdou emailem už jsem odpovídala a je na ně na webu detailní článek nebo návod. Čas který nevěnuji vyhledávání opakujících se informací pak věnuji konstrukci nových střihů, práci na nových návodech a videích. Prosím vás tedy o respekt k mému času a zkuste prvně pátrat zde na webu a na mail psát až když odpověď opravdu nenajdete. Děkuji za pochopení.

POTŘEBUJETE PORADIT?

Email: dotazy@prosikulky.cz


JAK PRACOVAT SE STŘIHY

Užitečné rady než se pustíte do šití. Rozhodně doporučuji přečíst, ještě než střihnete do látky:

Než do toho střihnete - jak pracovat se střihy


DOTAZY NA ŠITÍ:

Dotazy k šití nebo ke střihům prosím směřujte do Poradny. Ještě než dotaz vložíte, zkuste se podívat, jestli už tam stejný dotaz není zodpovězený. Ušetříme si tím vzájemně mnoho času:

Poradna šití

Na obecné emaily aktuálně nejsem schopna z časových důvodů odpovídat, přednost mají dotazy zákazníků, kteří zakoupili střih a potřebují poradit.

Veřejná poradna je dočasně mimo provoz kvůli technickým potížím. S příchodem nového webu (během podzimu/zimy 2020) bude opět spuštěna.


Zajímá vás, kdo za tímto blogem stojí? Přečtěte si Můj příběh...

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.