Abychom nezapomněli...

Péťa  ·  30.9.2015  ·  2 minut čtení

Pamatujete si náramky přátelství? Já jsem se jich jako malá něco napletla. Ve všech možných barvách a vzorech, dnes už si většinu vzorů ani nepamatuju.

Drhaný náramek přátelství z bavlnek
Drhaný náramek přátelství z bavlnek

Jako malá jsem jich ale měla spoustu a s kamarádkami jsme si je pořád vyměňovaly.

Drhaný náramek přátelství z bavlnek
Drhaný náramek přátelství z bavlnek

Dneska už to nefrčí a tak je to pro mě trochu nostalgie. Z krásných moulinek jsem udrhala dva a aby byly víc dospělácké, vsadila jsem je do koncovek a přidělala na ně zapínání. Fotky druhého náramku přidám zase příště, ať se máte na co těšit. :)

A tak jestli byste takový náramek chtěli, ale nemáte na to tu trpělivost, tak si ho můžete ode mě koupit. Jen pro zajímavost, kdybych měla opravdu ohodnotit čas nad náramkem strávený (nad jeho výrobou a postprodukcí), materiál a náklady na zabalení a donesení na poštu, přičíst DPH a provizi Fleru, pak jeho opravdová tržní cena by byla 1.035,-. Což je samozřejmě nesmysl, v dnešní době, kdy se sice lidé zajímají o to, jestli bylo zboží vyrobené opravdu pečlivě rukama, nakonec stejně zvítězí cena. A ta by v tomto případě opravdu nebyla adekvátní užitku (ačkoliv práci by adekvátní byla).

A to je pro dnešek vše, tak zase příště tady. ;)
Mějte se krásně,
Peťa

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.

Další články v kategorii