Závěs na kliku Home

Péťa  ·  31.8.2014  ·  2 minut čtení

Pomalu začíná podzim. Posledních pár dní bylo moc hezkých, slunce zalilo krajinu zvláštním teplým oparem a vše vypadalo, jako by se koupalo v medu. Tenhle přechod léta a podzimu mám moc ráda a protože dnešní neděle nebyla zrovna slunečná, ba naopak poměrně upršená, nedalo se jinak, než zase sednout za šicí stroj a něco vytvořit. Tentokrát jsem sice spíš tvořila v ruce než na stroji, ale i ten se dostal nakonec ke slovu. Ta raně podzimní nálada (a sled událostí posledních dní) mě inspirovala k ušití závěsu na kliku s nápisem Home.

Home decor - dekorace na dveře
Home decor - dekorace na dveře

Už je to více než dva roky, co jsme se nastěhovali do našeho domečku a až teď se mi podařilo vytvořit dekoraci, která by jej tak i označovala.

Home decor - dekorace na dveře
Home decor - dekorace na dveře

Stromem jsem se snažila vystihnout právě onu podzimní medovou náladu, i když to tak možná nevypadá. :) A k poslední fotce už stačí jen dodat: Home is where the heart is!

Home decor - dekorace na dveře
Home decor - dekorace na dveře

Respektujte prosím autorský nápad, nekopírujte. Návody nejsou určené ke komerčnímu využití. Pokud podle mého návodu nebo střihu také vyrobíte nějaký pěkný kousek, se kterým se chcete pochlubit např. na sociálních sítích, nezapomeňte řádně označit zdroj vaší inspirace.

Podívejte se také na velký vyšívací tutoriál: Přehled 20 stehů pro vyšívání.

Nebo mrkněte do rubriky vyšívání, ve které najdete články s návody a inspiracemi na ruční vyšívání.

Mějte se krásně, Peťa

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.

Další články v kategorii