Dětská mikina z wellsoftu (+ nový střih)

Péťa  ·  4.2.2020  ·  1 minut čtení

Ušila jsem pro Terulku k narozeninám hebkou mikinu z huňatého oboustranného wellsoftu, který si Terulka vybrala už před rokem. Celu dobu jsem se k tomu nedostala, až mi je hanba. A tak když se blížily Terulčiny narozeniny, řekla jsem si, že je to skvělá příležitost a taky že už to nemůžu Terulce odkládat...

Střih na dětskou mikinu z wellsoftu

A tak jsem Terulce oboustrannou mikinu skutečně ušila. A díky tomu jsem se také dostala k tmu, že jsem do konstrukčního programu převedla jeden z nejstarších střihů. Je to střih RANGER 3v1 - střih na dětskou mikinu, vestu, kabátek. Střih v nové podobě můžete nyní pořídit v e-shopu: Střih - dětská mikina, vesta, kabátek (80 - 164)

Návod na šití

Aby mikina byla skutečně oboustranná, použila jsem na zapínání našívací stiskací druky. Celá mikina je lemovaná lemovací pruženkou a pro jednoduchost nemá kapsy. Návody na šití k tomuto střihu jsem sepsala a nafotila a najdete je v těchto článcích:

Dětská mikina - střih

Takže víc už není potřeba dodávat. Dál najdete ještě fotky nové mikiny. Jak se vám líbí?

Mějte se krásně, Peťa

Střih na dětskou mikinu (oboustrannou)
Střih na dětskou mikinu (oboustrannou)

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.

Další články v kategorii