Je dutá!

Péťa  ·  28.9.2014  ·  2 minut čtení

Je dutá, je opravdu úplně dutá!

Tak se mi povedla, šála jedna dutá. Tedy vlastně dvě šály, jedna pro mě a jedna pro Terulku. Duté šály už jsou nějakou dobu v kurzu, resp. myslím, že jejich sláva právě dohasíná, ale pořád je ještě na ulici vidíme. Takže trochu po sezóně, ale přeci jen jsem nám každé jednu dutou ušila.

Dutá šála pro Terulku
Dutá šála pro Terulku
Dutá šála pro mě
Dutá šála pro mě

Ušila jsem je ze zbytků coral fleecu (už jsem z něho šila obláčkové polštářky Terulce a jak jsem už tehdy psala, šití je to poměrně zapeklité, co se pořádku pracovní plochy týká).

Terulka s dutou šálou
Terulka s dutou šálou

Ale výsledek za to prostě stojí. Jestli jste si někdy hladili malé králičí mláďátko (a asi i jiná zvířecí mláďata), pak víte, jak je hebounké. No a přesně takhle hebký je právě coral fleece.

Terulka s dutou šálou
Terulka s dutou šálou

Ještě mi tu pár zbytečků leží, tak přemýšlím, co z nich ještě ušiji. Asi by to chtělo něco pro toho našeho prcka, co si zatím lebedí v bříšku, aby až se narodí, se u nás měl taky tak hezky jako v pelíšku.

Terulka s dutou šálou
Terulka s dutou šálou

Pokud si chcete šálu také ušít, mohl by se vám hodit tento návod Jak ušít nákrčník

https://www.youtube.com/embed/V3gGkrG-44s

A tady je ještě poslední obrázek, při focení se ukázalo, že je Terulka celá vymóděná v oblečení, co jsem jí v poslední době ušila. :)

Terulčin růžový outfit
Terulčin růžový outfit

I. Dutá šála z tohoto příspěvku
II. Jednoduché růžové šaty z jednoho z prvních příspěvků na blogu
III. Fleecové tepláčky z teplákové soupravičky

Respektujte prosím autorský nápad, nekopírujte. Návody nejsou určené ke komerčnímu využití. Pokud podle mého návodu nebo střihu také vyrobíte nějaký pěkný kousek, se kterým se chcete pochlubit např. na sociálních sítích, nezapomeňte řádně označit zdroj vaší inspirace.

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.

Další články v kategorii