Pratelné odličovací tampóny s praktickou taštičkou

Péťa  ·  11.8.2014  ·  1 minut čtení

Jako úplnou rychlovku k šití tu mám pratelné odličovací tampóny v kapsičce ve stejných barvách.

Pratelné odličovací tampóny v taštičce
Pratelné odličovací tampóny v taštičce

Našla jsem zbytek nádherné květinové látky a kojeneckého plyše. Na každou látku jsem si nakreslila 10 kruhů a průměru 10 cm. Pak už jen stačilo kruhy vystřihnout, sešít rubem k sobě, obšít entlovacím stehem a deset hebkých odličovacích tampónů je na světě.

Ze zbytku látek jsem ušila květinovou taštičku na suchý zip s holčičkovsky růžovou podšívkou a tak jsou tampóny připraveny i na případné cesty.

Taštička na pratelné tampóny
Taštička na pratelné tampóny

Z materiálů rozhodně doporučuji bavlněné nebo bambusové froté k odlíčení silnějších vrstev make-upu a řasenky a na druhou stranu bavlněný nebo bambusový aksamit (velur) nebo kojenecký plyš na jemné dočištění pleti. Věřím, že po ušití a prvním odzkoušení už si nebudete chtít kupovat klasické vatové tampóny. Velurová nebo plyšová strana totiž zaručí, že se budete cítit jak v lázních na kosmetice :) .

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.

Další články v kategorii