Pyžámko(vání)

Péťa  ·  12.9.2014  ·  1 minut čtení

Jak už jsem psala v jednom z předchozích článků, Terulka roste jako z vody a tak je potřeba oživit její zásoby v šatníku. A jelikož se už pomalu blíží zima a noci jsou chladné, ušila jsem jí pyžamo, aby chuděra nebyla v těch starých, u kterých už má krátké nohavice i rukávy.

Pyžámko
Pyžámko

Ve zbytečcích úpletů jsem našla poměrně dost smetanové látky, která je mimochodem úplně k sežrání. Tu jsem doplnila lahvově zelenou na nohavicích a přidala květovaný zelený šikmý proužek, který jsem si nedávno ze zbytku látky vyrobila. I přesto, že jsem si nedávno zlomila dvojjehlu, nemám overlock a na stroji ani žádné pružné stehy, se mi šilo dobře a během dne tak vzniklo pyžámko v krásných přírodních barvách. Nakonec jsem na kabátek vyšila pár kvítků a bylo hotovo. A tady už je naše malá modelka v pýžu.

Pyžamo v přírodních barvách
Pyžamo v přírodních barvách
Terulka v pyžámku
Terulka v pyžámku

Podívejte se také na velký vyšívací tutoriál: Přehled 20 stehů pro vyšívání.

Nebo mrkněte do rubriky vyšívání, ve které najdete články s návody a inspiracemi na ruční vyšívání.

Mějte se krásně, Peťa

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.

Další články v kategorii