Šijeme s Burdou Style - osvědčené modely na léto

Péťa  ·  22.5.2017  ·  2 minut čtení
Šití s časopisem Burda Style - letní tipy
Šití s časopisem Burda Style - letní tipy

Toho, že ráda šiju podle střihů Burda Style, jste si asi už všimli. Vybrala jsem pro vás čtyři modely, které jsem loni ušila a mohly by se vám na léto také hodit. Úplně prvním, a mým nejoblíbenějším, je peplum halenka. Více fotek tohoto modelu a také fotopostup, jak ušít halenku najdete v tomto článku: Peplum halenka Burda Style. Halenku jsem si ušila podle mnou upraveného modelu Burda Style 10/2015 - společenské šaty, tento střih šatů najdete v e-shopu Burda Style tady: Společenské šaty Marcel Ostertag

S halenkou souvisí další model a tím je bezvadně padnoucí pouzdrová sukně s perfektně vymyšleným rozparkem. O tom, jak jsem sukni šila (a také více fotografií), si můžete přečíst tento článek: Pouzdrová sukně v barvě mléčné čokolády. Střih na tuto sukni je z vydání Burda Style 4/2016.

Jako třetí jsem vybrala velmi jednoduché přiléhavé šaty se zajímavým hlubokým výstřihem na zádech. Jak jsem se právě s výstřihem popasovala a opět více fotografií, si můžete přečíst v článku: Jednoduché letní minišaty. Model těchto jednoduchých šatů najdete ve speciálu časopisu Burda Style - Burda Easy Fashion, v čísle 2/2015.

A jako poslední tip na léto mám pro vás šaty s efektními průstřihy ve výstřihu. Mnoho fotek i informací k těmto šatům najdete v článku: Dámské ručně šité šaty. Šaty jsou z časopisu Burda Style 6/2016 a střih na ně najdete i v e-shopu: Pouzdrové šaty s průstřihy.

Mějte se krásně,
Peťa

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.

Další články v kategorii