Vánoční besídka ve školce

Péťa  ·  16.12.2015  ·  2 minut čtení

"Jaká byla besídka?"

"No, taková normální. Cestu jsem našla celkem dobře, jen později se ukázalo, že jsem se jednou maminkou nechala zmást a auta, ještě s několika dalšími maminkami jsme nechaly asi o kilometr dál, než jsme měly. Nevadí, je to sice dál, zato horší cesta. :D A besídka? Na louce, v zimě, ve tmě, všude kolem les. Za jiných okolností by se dalo říct kouzelná atmosféra. Terulka, hned jak mě s Tomíkem uviděla, propukla v pláč, že prý kde máme tatínka a že je teď strašně smutná. Dětem byla zima, nic neviděly, ty starší půlku z připraveného představení zapomněly, ty mladší nechtěly zpívat.  A tak po hodině, kdy se Terulčin pláč spíš stupňoval než naopak, jsem to vzdala, narvala Tomíka do nosítka (rozuměj, s kočárkem by se to tam fakt nedalo), do jedné ruky tašku a telefon s baterkou, do druhé jsem čapla Terulku a vydali jsme se zpátky k autu. Terulka se po cestě asi třikrát vyválela v blátě jak byla tma a klouzalo to a před autem se znovu dala v hrozný pláč, že má botičky od bláta a že do auta nemůže, protože by ho zašpinila. Když se mi ji podařilo uklidnit a předsvědčit, že to nevadí, že to pak doma vyčistíme, nacpat do auta a zapnout do sedačky, vyhrkla zase se slzičkami, že vlastně ještě potřebuje čůrat."

Takže to byla vydařená akce :)

A tak snad chápete, že jsem besídku nezvládla zdokumentovat. A aby tu dnes alespoň pár fotek proběhlo, tak tady jsou nějaké z našich posledních dní.

Koho mi to asi připomíná? :)
Jó, taky jsem pekla cukroví. Zatím by se tím dali střílet veverky, protože je to tvrdý jako kámen a že by to chutnalo nějak báječně, to se taky říct nedá. Podle mě by to ani Punťa nežral. :)

Mějte se krásně,
Peťa

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.