Videonávod na háčkovaný lanový vzor

Péťa  ·  24.4.2015  ·  3 minut čtení

Pěkně dlouho jsem nenapsala žádný nový příspěvěk a nemám pro vás ani žádnou kloudnou výmluvu. Ale ráda bych vám to dnes vynahradila takovou novinkou.

Velmi často jste si psali o návod k háčkovanému lanovému vzoru a dnes ho pro vás mám a to rovnou jako videoávod. Lanový vzor jste mohli vidět v mém článku, kde jsem s ním uháčkovala nákrčník do soutěže. Také se podívejte na další návody jak uháčkovat šálu nebo nákrčník.

Musím se omluvit, je to moje úplně první video a tak má spoustu chyb. Třeba že video je témeř celou dobu zaostřeno někam úplně jinám, jen ne na moje ruce. Nebo že můj mluvený projev teda rozhodně žádná sláva není, doteď jsem netušila, jak často používám slovo vlastně. Vlastně ( :) ) jsem ani netušila, že ho vůbec používám...

Také mě mrzí, že ke konci videa je slyšet Tomík téměř víc než já, ale to mi jistě prominete.

Pro ty, kteří videonávody nemají rádi nebo z nějakého důvodu mají raději návod nafocený, jsem postup lanového vzoru i nafotila. Byla to vlastně taková zadní vrátka, kdyby bylo video nakonec naprosto nepublikovatelné.

K fotopostupu si dovolím nepsat popisky, myslím, že je srozumitelný i tak a hlavně bych byla ráda, kdybyste se zkusili podívat na to video, kde všechno najdete.

Video můžete shlédnout přímo na mém novém YouTube kanálu a nebo rovnou tady na blogu:

Moc by mě potěšilo, kdybyste si našli chvilku a dali mi vědět, jak se vám video líbilo, ať už do komentáře tady na blogu, nebo rovnou pod video na YouTube. Budu ráda za každou reakci a každý komentář, ať už pozitivní či negativní. Chtěla bych, aby pro vás byly návody srozumitelné a k tomu potřebuji vědět, co se vám líbí a co ne.

Přeji vám krásný páteční den, děkuji za vaši přízeň a zase někdy tady na blogu na viděnou, na shledanou a na počtenou!

Na závěr slíbený fotopostup: :)

Sdílejte radost z tvoření

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také
STŘIHY ZDARMA?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.

Zajímavé střihy v eshopu

Komentáře

Silvie 25. 4. 2015

Perfektni,videonavod urcite nazornejsi,u fotonavodu bych asi nepochopila, jak hackovat to lanove oko.jinak video by mohlo byt i klidne kratsi, resp.zkratit ty sekvence,kde se dohackovaji rady, pokud uz tam neni nejaka zmena ve vzorku.

Švadlenka 28. 4. 2015

Hezký den Silvie,

mockrát děkuji za Váš komentář. Jsem ráda, že je z videa postup pochopitelný. Máte naprostou pravdu s tou délkou videa. Původně jsem chtěla ta místa, kde se doháčkovávají řady zrychlit, aby se video zkrátilo, ale s programem jsem pracovala poprvé a popravdě narychlo a bohužel se mi nepodařilo ty sekvence zrychlit. Do příště to ale napravím a v dalším videu už zbytečně dlouhá místa upravím.

Děkuji za komentář a přeji Vám krásný den!
Peťa

Hana Kolaříková 16. 11. 2015

Děkuji za návod videa na lanový vzor, konečně jsem se ho naučila

Švadlenka 16. 11. 2015

Dobrý den Hanko,

rádo se stalo, mějte se krásně!

Peťa

Další články v kategorii